Losowe foto nr 278Losowe foto nr 341Losowe foto nr 397Losowe foto nr 415Losowe foto nr 648Losowe foto nr 899
 O nas - Pomysł
Wassy - Sharp, wild
Ostatnia recenzja:
Nowości na Twój adres
e-mail:


Mapa serwisu:Wyprawy na Jamajkę

Czym jest najamajke.pl?

Poprzez projekt naJamajke.pl zachęcamy Was do wyruszenia z nami w podróż na Jamajkę. Organizujemy wyprawy, dzięki którym poznacie prawdziwe oblicze Wyspy, jej fascynującą kulturę, uroczą i zapierającą dech w piersiach przyrodę oraz serdecznych i oryginalnych mieszkańców. Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu w organizacji imprez, bardzo dobrej znajomości Wyspy oraz sprawdzonym pomysłom logistycznym, możemy zaproponować Wam udział w wyjątkowej przygodzie, jakiej nie znajdziecie w ofertach biur podróży.

Jak wyglądają wyprawy?

Głównym celem organizowanych przez nas wypraw jest pokazanie Wam prawdziwej Jamajki. Podróżujemy w małych grupach (do 15 osób). Zamiast odhaczania kolejnych atrakcji turystycznych, chcemy abyście poczuli rytm Wyspy, poznali i nawiązali przyjaźnie z jej otwartymi mieszkańcami. Dlatego też zbaczamy z popularnych szlaków turystycznych, aby zobaczyć tą naturalną i autentyczną Jamajkę. W miejsce modnej opcji all-inclusive w kurortach turystycznych proponujemy Wam pobyt w uroczej wiosce Treasure Beach. Jest to nasza baza wypadowa do dalszego odkrywania i doświadczania Jamajki. Podczas pobytu organizujemy wycieczki i atrakcje, które w sposób nieinwazyjny dla lokalnej kultury i natury pozwalają poznać niezakłócone przez masową turystykę oblicze jamajskiej duszy. W praktyce proponowany program wyprawy jest wzbogacany o spontanicznie pojawiające się eventy jak np. lokalne imprezy, ogniska na plaży, zabawy czy wyjazdy i wydarzenia, które nie są planowane a się pojawiają. Płyniemy z rytmem Wyspy i dajemy się ponieść bieżącym wydarzeniom, dlatego nie wszytko da się ubrać w "ofertę". Każda wyprawa jest inna, każda jest wyjątkowa, żadna nie daje się do końca przewidzieć.

Jesteśmy zarejestrowanym biurem podroży na Jamajce

naJamajke.pl jest przedsięwzięciem formalnie zarejestrowanym na Jamajce pod nazwą Treasure Beach Tourist Information jako organizator turystyki. W 2016 roku wypełniliśmy wszystkie ogólne wytyczne oraz indywidualne zalecenia otrzymane od Jamaican Tourist Board (organ Ministerstwa Turystyki odpowiedzialny za regulacje prawne rynku turystycznego na Jamajce) i w lipcu 2016 sformalizowaliśmy wszystkie niezbędne pozwolenia i uprawnia do:
 • Rejestracji biura podróży będącego organizatorem turystyki przyjazdowej na terenie Jamajki
 • Prowadzenia pozostałych przedsięwzięć turystycznych i zarządzania kadrami w turystyce
 • Uprawnienia jako samodzielny przewodnik i pilot wycieczek (Tour Guide licence)
 • Od 2010 roku posiadamy uprawnienia Rezydenta i Pilota Wycieczek Zagranicznych nadane od Marszałka Województwa Świętokrzyskiego, licencjonującego przewodników w imieniu Polskiej Izby Turystycznej.

  Treasure Beach Tourist Information,
  Tomasz Lada,
  Calabash Bay P.O.
  St. Elizabeth,
  Jamaica.
  TRN 126-072-345
  www.treasurebeach.info

  Nie jesteśmy biurem podróży zarejestrowanym w Polsce

  Nie oferujemy gotowych wycieczek jako "organizator turystyki i wypoczynku" zgodnie z Ustawą o usługach turystycznych z dnia 29 sierpnia 1997r. naJamajke.pl jest przedsięwzięciem które ma na celu zgranie w miejscu i czasie osób pragnących odwiedzić Jamajkę oraz przewodzenie grupie uczestników. Korzystając z naszego doświadczenia w podróżowaniu oraz rozległych kontaktów na Wyspie występujemy jako ciało doradcze w organizowaniu przelotów, noclegów, wyżywienia i pełnego wsparcia podczas pobytu.
       
  naJamajke.pl