Losowe foto nr 255Losowe foto nr 361Losowe foto nr 395Losowe foto nr 457Losowe foto nr 669Losowe foto nr 894
 O nas - Kim jesteśmy
Jah - Rastafarian name of God
Ostatnia recenzja:
Nowości na Twój adres
e-mail:


Mapa serwisu:


Tomasz Łada
Szef, współtwórca i osoba odpowiedzialna za projekt naJamajke.pl. Jako opiekun grup dba o prawidłowy przebieg Waszego wypoczynku na Jamajce. Obecnie zajmuje się promowaniem turystyki wyjazdowej, stylu życia i kultury Jamajskiej. Jest przewodnikiem portalu koniecswiata.net serwisu programu "Trójka Przekracza Granice". Od 1999 do 2008 roku zawodowo związany z bankami i instytucjami finansowymi jako osoba odpowiedzialna za relacje z małymi i dużymi przedsiębiorstwami oraz międzynarodowymi korporacjami. Koordynator projektów, doradca, manager. W 2008 roku obronił pracę magisterską na Wydziale Zarządzania Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie na temat "Globalizacja a postawy konsumpcyjne" Prywatnie miłośnik podroży, przyrody, muzyki, imprez i ciekawych wydarzeń kulturalnych. Przeciwnik rutyny, mentalnego betonu i owczego pędu. Zwolennik tolerancji, świadomych decyzji i dojrzałości społecznej.
Paweł Rączka
Współtwórca przedsięwzięcia naJamajke.pl, nauczyciel jogi w Krakowie (Ashtanga Yoga, Akademia Jogi, Relax Body Club, Azik, AT Klub). Aktualnie w projekcie naJamajke.pl zajmuje się wyprawami z Jogą.
Paulina Gasiun
Nasza twórczyni image'u najamajke.pl, twórca logo oraz szaty graficznej naszego portalu. W 1999r ukończyła wydział Architektury Wnętrz na ASP w Krakowie. Do 2008 roku zajmowała się projektowaniem wnętrz dla indywidualnych klientów oraz instytucji. Od czasu do czasu hobbystycznie ;-) tworzy grafikę komputerową oraz komponuje muzykę inspirowaną nurtem elektronicznym. Jest "okiem cenzora" oraz współtwórcą pomysłów powstałych w głowach ekipy najamajke.pl. Prywatnie miłośniczka muzyki, imprez związanych z muzyką i sztuką wizualną oraz podróży. W swoim życiu kieruje się postawą nonkonformistyczną ceni tolerancję oraz bezinteresowność.
W sierpniu 2011 mieliśmy zaszczyt poznać pochodzącego z Jamajki nauczyciela duchowego Mooji. więcej o Moojim...
naJamajke.pl