Wyprawy na Jamajkę
Losowe foto nr 100Losowe foto nr 339Losowe foto nr 584Losowe foto nr 889Losowe foto nr 898Losowe foto nr 908
 O nas - Kim jesteśmy
J.A. - Jamaica
Ostatnia recenzja:
Nowości na Twój adres
e-mail:


Mapa serwisu:


Szef, współtwórca i osoba odpowiedzialna za projekt naJamajke.pl. Jako opiekun grup dba o prawidłowy przebieg Waszego wypoczynku na Jamajce. Obecnie zajmuje się promowaniem turystyki wyjazdowej, stylu życia i kultury Jamajskiej. Jest przewodnikiem portalu koniecswiata.net serwisu programu "Trójka Przekracza Granice". Od 1999 do 2008 roku zawodowo związany z bankami i instytucjami finansowymi jako osoba odpowiedzialna za relacje z małymi i dużymi przedsiębiorstwami oraz międzynarodowymi korporacjami. Koordynator projektów, doradca, manager. W 2008 roku obronił pracę magisterską na Wydziale Zarządzania Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie na temat "Globalizacja a postawy konsumpcyjne" Prywatnie miłośnik podroży, przyrody, muzyki, imprez i ciekawych wydarzeń kulturalnych. Przeciwnik rutyny, mentalnego betonu i owczego pędu. Zwolennik tolerancji, świadomych decyzji i dojrzałości społecznej.
Pochodzi ze wschodniej polski a dokładnie Lublina. Od najmłodszych lat jego zainteresowania skupiały się wokół muzyki przeróżnej, od folku, hardcore punk, poprzez bardziej jamajskie dźwięki reggae, dub czy ska. W swej płytotece ma również wszelkiego typu eksperymentalne brzmienia - jednym słowem nie zamyka się na dźwięki. Walczy ze schematami we wszystkim co go otacza. Jest ciekawy świata - pasjonat podróży autostopem, nie pogardzi też dobrym filmem czy książką. Od jakiegoś czasu współorganizuje i prowadzi imprezę ska party w lubelskiej Tekturze. Z zawodu i zamiłowania grawer, jednak nadal szuka tej właściwej drogi. W projekcie naJamajke.pl odpowiedzialny za dział muzyczny.
Nasza twórczyni image'u najamajke.pl, twórca logo oraz szaty graficznej naszego portalu. W 1999r ukończyła wydział Architektury Wnętrz na ASP w Krakowie. Do 2008 roku zajmowała się projektowaniem wnętrz dla indywidualnych klientów oraz instytucji. Od czasu do czasu hobbystycznie ;-) tworzy grafikę komputerową oraz komponuje muzykę inspirowaną nurtem elektronicznym. Jest "okiem cenzora" oraz współtwórcą pomysłów powstałych w głowach ekipy najamajke.pl. Prywatnie miłośniczka muzyki, imprez związanych z muzyką i sztuką wizualną oraz podróży. W swoim życiu kieruje się postawą nonkonformistyczną ceni tolerancję oraz bezinteresowność.
W sierpniu 2011 mieliśmy zaszczyt poznać pochodzącego z Jamajki nauczyciela duchowego Mooji. więcej o Moojim...
naJamajke.pl